loader image
Kërko
Close this search box.

КЛИНИЧКА БОЛНИЦА

ТЕТОВО

Официјално лого на ЈЗУ Клиничка болница Тетово

SPITALI KLINIK

TETOVË

Donacion në vlerë mbi 1.000.000 euro nga kompania Ecolog për Spitalin Klinik Tetovë

  1. Ballina
  2. »
  3. Lajme
  4. »
  5. Donacion në vlerë mbi 1.000.000 euro nga kompania Ecolog për Spitalin Klinik Tetovë
Drejtori i Spitalit Klinik të Tetovës Dr. Ilir Demiri së bashku me z.Lazim Destanin, pronarin e grupit Ecolog kanë nënshkruar sot një memorandum bashkëpunimi që duhet të rezultojë me donacion me vlerë mbi 1.000.000 euro .
Qëllimi i donacionit është rikonstruksioni i disa hapësirave në repartin e mjekësisë interne dhe ndërtimin e 6 ambulancave.
Ndani:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print

Lajmet e fundit

Galeri