loader image
Kërko
Close this search box.

КЛИНИЧКА БОЛНИЦА

ТЕТОВО

Официјално лого на ЈЗУ Клиничка болница Тетово

SPITALI KLINIK

TETOVË

Vizitë miqësore me filantropin z.Lazim Destani

  1. Ballina
  2. »
  3. Lajme
  4. »
  5. Vizitë miqësore me filantropin z.Lazim Destani

Sot, në zyrat e Spitalit Klinik Tetovë, patëm nderin të kemi si mysafir filantropin z.Lazim Destanin. Ishte një vizitë miqësore ku ndër të tjerash u bisedua për interesimin dhe mbarëvajtjen e bashkëpunimit në kontinuitet të Kompanisë Ecolog International me Spitalin Klinik të Tetovës.

 

Ndani:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print

Lajmet e fundit

Galeri